Nim zaczęłam dość prężnie działać w internecie, nie miałam pojęcia, że można kogoś aż tak nie lubić. Niemiłe wiadomości,komentarze czy przytyki na początku przeżywałam bardzo mocno. Nieraz miałam chwile zwątpienia, kryzys gonił kryzys. Zaczęłam się nawet zastanawiać, czy może lepiej byłoby tworzyć bloga, na którym wszystko jest udawane, a każdy wpis i zdjęcie będzie stworzone tak, by nikt się nie mógł do niego doczepić. Ale jaki to ma sens? Można udawać chwilę, na dłuższą metę jednak jest to po prostu niemożliwe.

Przeczytajcie 10 powodów, dzięki którym stałam się tą nielubianą, okropną matką.

Co zrobić, gdy dowiadujesz się, że istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że Twoje nowo narodzone dziecko nigdy nie usłyszy Twojego głosu ? Jak znieść myśl, że Twoje dziecko nie usłyszy śpiewu ptaków, dźwięków muzyki i szumu morza ? Przeczytajcie naszą historię, której końca na pewno się nie spodziewacie.

Jakiś czas temu, całkiem przypadkiem podsłuchałam rozmowę dwóch mam, które zacięcie dyskutowały na temat tego, co podarować w tym roku swoim dzieciom na Zajączka. Dyskusja ta wydawała mi się zbędna, bo dla mnie oczywiste było, że na Wielkanoc dzieciom daje się słodycze. Wytężając coraz bardziej słuch zdałam sobie sprawę jak bardzo się mylę i jak bardzo jestem nie na czasie...

Facebook

Instagram

UWAGA! Ten strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.