Bardzo się cieszę, że nasz blog ma ten zaszczyt i stał się ambasadorem wspaniałej akcji, która ma zwiększyć bezpieczeństwo dzieci. Mam nadzieję, że i Wy przyłączycie się do tej inicjatywy !

Przymknij na chwilę oczy i wyobraź sobie taką sytuację:

Jest lato, Ty w końcu jesteś na upragnionym urlopie. Całą, poprzedzającą wyjazd noc pakowałaś rodzinę, modląc się w duchu, byś  o niczym nie zapomniała. Jedziecie nad morze, nie możesz się doczekać wypoczynku. Dzieciaki szczęśliwe, mąż od rana sypie komplementami, wydaje Ci się, że nic nie może przetrwać tej sielanki. Podróż przebiega zgodnie z planem, śmiejecie się, śpiewacie piosenki, które lecą z radia,cieszycie się, że jesteście wszyscy razem.

I NAGLE...

Czujesz ostre uderzenie w bok auta. Twoja głowa silnie odbija się od zagłówka siedzenia...mija wieczność. Otwierasz oczy. Nie wiesz gdzie jesteś, nie możesz przypomnieć sobie z kim i gdzie podróżowałaś. Wszystko Cię boli, głowę masz ciężką, jesteś ogłuszona, motasz się. Wychodzisz z auta i słyszysz głośne wycie karetki i zastanawiasz się co się tak właściwie stało.

Podbiega do Ciebie obcy mężczyzna i zaczyna zadawać milion pytań, na które Ty nie znasz odpowiedzi. Nie wiesz jak mają na imię Twoje dzieci, nie znasz ich daty urodzenia, nie pamiętasz jaką mają grupę krwi. Kiedy ratownik pyta o to czy Twoje dzieci przyjmują jakieś leki, czy są uczulone na leki i czy chorują na przewlekłe choroby Ty wpadasz w panikę.

PAMIĘTAJ! TAKIE SYTUACJE MOGĄ MIEĆ MIEJSCE ! Z CAŁEGO SERCA ŻYCZĘ CI, BYŚ NIGDY, PRZENIGDY NIE MUSIAŁA W NICH BRAĆ UDZIAŁU!

Firma RECARO przy współpracy z ratownikami medycznymi opracowała naklejkę, którą przykleja się na plecach fotelika a małą naklejkę z napisem KiD na ochraniaczach pasów lub z boku zagłówka i dzięki niej ratownik medyczny ratujący Twoje dziecko ma o nim podstawowe informacje. Naklejka ta może uratować życie Twojemu dziecku. Nie zwlekaj i jak najszybciej nabądź ją za darmo w każdym partnerskim sklepie RECARO. Pamiętaj, że gdy ratownik zwróci się po imieniu do Twojego dziecka, ono poczuje się pewniej, a gdy będzie miał numer telefonu do osób, które mogą sprawować opiekę nad dzieckiem, wszystko odbędzie się szybciej a dziecko nie będzie musiało przebywać w miejscu sobie obcym.

LISTA SKLEPÓW

TA NAKLEJKA POMOŻE, GDY TY NIE BĘDZIESZ MÓGŁ

WOLSZTYN I OKOLICE!

Kochani ! Każdy z Was zapewne zna sklep BOBAS znajdujący się w Wolsztynie przy ulicy 5 stycznia 10.To właśnie tam możecie nabyć naklejki, które następnie możecie wypełnić i przykleić na fotelik Waszego dziecka.