Nasz Wojtuś to chłopiec, który lubi aktywną zabawę, aktywny tryb życia i nie lubi nudy. Zajęcie go czymś na dłużej niż sekundę graniczy z cudem. A jednak, całkiem niedawno znaleźliśmy coś co pokochał w mgnieniu oka, coś czym bawi się całymi dniami i coś co nie dość, że ładnie wygląda to jeszcze uczy.

Zestaw Małego Ogrodnika jest produktem francuskiej firmy Janod. Na pewno kojarzycie ją jako producenta pięknych, drewnianych zabawek.Zestaw składa się z czterech elementów, takich jak: grabki, łopatka, konewka i rękawiczki do prac w ogrodzie. Dodatkowo możecie zakupić też wiaderko. Wszystkie elementy są w pięknym zielonym kolorze z charakterystycznym muchomorem i skrzatem.

Narzędzia są naprawdę dobrej jakości. Wykonane są z metalu, dzięki czemu nie popsują się po kilku użyciach.Drewniane rączki grabek i łopatki wyglądają bardzo efektownie. Gadżety ogrodnicze przeznaczone są dla dzieci od trzech lat, ale młodsze dziecko przy pomocy rodziców da sobie z nimi radę.

Dużym plusem zestawu jest tez to,że narzędzia wyglądają identycznie jak te dla dorosłych, są tylko w mniejszych rozmiarach.

Narzędzia są bardzo poręczne i każda mała rączka jest je w stanie chwycić i odpowiedni użyć. Dziecko posiadając takie kolorowe artykuły z chęcią pomaga w pracach w ogrodzie i uczy się jak sadzi się rośliny, podlewa je i pielęgnuje.

Zestaw małego ogrodnika możesz kupić tu: (KLIK)